88708356-7 رایان پویش
موضوعات خبری
جستجوی سریع
کلمه کلیدی :
مرتب سازی :
نحوه نمایش :

چگونه با کارمندان خود رفتار کنید ؟

همانطور که در جریانید کارمندان دریک مجموعه نقش مهمی را ایفا میکنند و اینکه کارمندان را بخواهید هر چند وقت یکبار تعویض کنید خسارات غیرمسقیم زیادی به سازمان شما وارد میشود، البته نا گفته نماند که همه کارمندان هم نقش مفیدی را در سازمان ندارند اما موضوع بحث ما اکنون درباره داشتن کارمندانی با صفات و شخصیت مثبت برای رشد و توسعه مجموعه است.
بسیار مهم است که ما مدیران و صاحب کاران چگونه با پرسنل خود رفتار کنیم و دانستن این هم مهم است که هیچ مدیری نمیتواند اخلاق و رفتار کارمندان خود را تغییر دهد مگر با رفتار خود. یعنی با اعمالش در وجدان و روحیه کاری کارمندان تاثیر بسیار مثبتی میتواند بگذارد و در این صورت سازمانی موفق و رو به رشد ایجاد خواهد شد، برخی از این رفتارها را در این مطلب شرح میدهم:
 
 
طوری تنظیم کنید که هر روز با دیگر روزها فرق داشته باشد:
مثلا اجازه دهید کارمندان روز اول هفته یک ساعت دیرتر سرکار حاضر شوند، اگر ساعت کاری 8 است، 9 شود. در این صورت کارمندان هم صبح بیشتر استراحت می کنند و با انرژی بیشتردر محل کار حاضر میشوند.
اجازه دهید کارمندان روز آخر هفته یک ساعت زودتر کار خود را تعطیل کنند. در این صورت آخر هفته شادتری خواهند داشت و به شما در پیشبرد اهداف سازمان نیز کمک بیشتری خواهد کرد.
برای کارمندان به مناسبت های مختلف میهمانی بگیرد مثلاً برای تولد شان به آنها کادو دهید و یک جشن کوچک در مجموعه بگیرید، این نشان میدهد که چقدر به آنه اهمیت میدهید.
وقتی به موفقیتی میرسید به کارمندان پاداش دهید، یعنی شما هم عضو تیم هستید. فراموش نکنید آنها به شما کمک کرده اند تا به اینجا برسید.
روی علاقه و استعدادهای کارمندتان سرمایه گذاری کنید، این باعث میشود با جدیت بیشتری روی استعدادهایشان کار کنند و برای شما هم بیشتر و مفیدتر کار کنند، مثلا او را برای دوره های آموزشی مرتبط با استعدادش که در راستای اهداف شرکت هم مفید است، ساپورت کنید.
 
به یاد داشته باشید با مزیت هایی که به کارمندان خود دهید، حتی اگر از زمان کاری آنها مقداری صرف شود اما در بقیه زمان کاری مفید تر خواهند بود و در نهایت سود اصلی برای شماست. اگر آنها از کار خود لذت ببرند و از سازمانی که در آن مشغولند راضی باشند، حتی اگر حقوق زیاد نباشد ولی بهتر کار خواهند کرد.

نمايش : 4188 تاریخ انتشار : 1394/04/03 امتیاز :
5.0
5 رای
نظرات توسط کاربران نگاشته شده است و مسئولیت آن بعهده نویسنده مطلب میباشد.
موضوع :
از طرف :
دفتر مرکزی : تهران خیابان وزرا کوچه سوم پلاک 25 واحد 15 | کد پستی: 151368339
تلفن تماس : 021-88708356 - 7 | شماره نمابر : 021-88708361 - 2
فروشگاه : تهران، خ جمهوری، بعد از پل حافظ، پاساژ نادری، ط همکف، واحد 15
تلفن تماس : 021-66744103 – 66744015
Copyright © 2010-2012 RPC.IR All rights reserved
Powered by CMSIRAN © 2012 - 2013

دوربین مداربسته, شبکه کامپیوتر ,صوت و پیجینگ ، باتری قلمی و نیم قلمی-اخبار-جالب توجه ها-چگونه با کارمندان خود رفتار کنید ؟ رایان پویش, دوربین مداربسته, دوربین مدار بسته, صوت و پیجینگ, دوربین مدار بسته زنیت, دوربین مدسامسونگ,ذخیره ساز,دوربین تحت شبکه,دوربین IP,دوربین مداربسته,کارمند راضی,مدیر موفق,کارمندان,مجموعه,سازمان,خواهند,سازمانی,بیشتری

نماینده انحصاری دوربین مداربسته CCTV سامسونگ Samsung،زنیت Zenit،ایکس گارد XGuard,کابل کواکسیا Coaxial زیمنس,Computer IT تجهیزات شبکهLan & Wan Networking ,سیستم Paging پیجینگ Show

Powered by CMSIRAN © 2002 - 2023